O nas

Firma PROFITECH powstała na gruncie wieloletniego doświadczenia związanego z dziedziną narzędzi dla budownictwa i przemysłu.
Istotą naszej działalności jest obsługa firm z branży budowlanej, przemysłu, górnictwa i firm produkcyjnych.
Nasza oferta jest skierowania do klientów bardzo wymagających jak również dla osób szukających rozwiązań tanich i prostych.
Cechuje nas indywidualne spojrzenie na potrzeby Naszych klientów. Dopasowujemy się do impulsów z rynku i nadajemy kształt naszej ofercie w taki sposób aby każdy klient znalazł to czego szuka.
Szukamy partnerów biznesowych z którymi zawiążemy długotrwałe relacje.
Każdy klient jest wyjątkowy i traktowany indywidualnie.
Staramy się uzupełniać naszą ofertę z dnia na dzień, poszerzając sprzedaż o nowe produkty, nowości rynkowe oraz innowacyjne rozwiązania. Naszymi partnerami handlowymi są liderzy z dziedziny produkcji narządzi i elektronarzędzi. Posiadamy w naszej ofercie większość rozpoznawalnych marek w Polsce jak również producentów narzędzi wiodących z zagranicy.

Misja przedsiębiorstwa 
Naszą misją jest ciągły rozwój firmy, poszerzanie oferty o nowe innowacyjne produkty, sięganie po najnowsze rozwiązania narzędziowe i obsługa naszych partnerów biznesowych na najwyższym poziomie.
Dzięki ciągłemu poszerzaniu oferty i zdobywaniu nowych kontrahentów dążymy do osiągnięcia pozycji championa w dziedzinie sprzedaży narzędzi.

Nasz zespół  
Nasz zespół to ludzie z pasją, pełni kreatywności i nastawieni na sukces zawodowy. Dzięki pełni optymizmu staramy się kreować przyjazną atmosferę w naszej pracy.
Inspirujemy ludzi do wykorzystania swojego potencjału na 100%.
Nasi pracownicy zawsze indywidualnie traktują klientów w starają się profesjonalnie obsłużyć każdego, nawet najbardziej wymagającego kontrahenta.
Nasz team jest zaangażowany w budownictwie poprawnych relacji z naszymi partnerami handlowymi.
Zależy nam na satysfakcji naszych klientów.

Mobilność 
Wyróżnia nas szybkość działania i mobilność. Jesteśmy świadomi, że od sprawności  naszego działania zależy praca wielu firm oraz terminowość realizacji inwestycji budowlanych, dlatego szybkość realizacji zamówień jest dla nas kwestią priorytetową.